Вибір ліжка з дерева…

Вибір ліжка – чому саме ми?

 

Серед великої різноманітності ліжок, що пропонуються, важко визначитися з вибором. Але, вибираючи між ліжками, виготовленими з ДСП, та ліжками з натуральної деревини, можна відразу ж виділити кілька переваг останніх.
По-перше, масив дерева – це на 100% натуральна деревина – екологічно чистий та гіпоалергенний матеріал. У свою чергу, ДСП (деревно-стружкова плита) виготовляється з сухої тирси або стружок, а як зв’язуючу речовину використовують синтетичні формальдегідні смоли, які становлять від 6 до 18% від загальної маси тирси. Існують норми, які обмежують допустимий вміст формальдегіду та інших шкідливих речовин у ДСП.Тому для виробництва меблів повинні застосовуватись плити лише певного класу.
І хоча виробники ДСП можуть заперечити, що деревина ж покривається лаком, а він теж не нешкідливий – це хімія, дещо інша ситуація. Лак покриває лише поверхню, а отже шкідливі «летючі» речовини «вийдуть» у перші дні після виготовлення виробу.
До другої переваги дерев’яних виробів можна віднести міцність масиву дерева, що визначається лише породою дерева. Міцність ДСП, яка залежить від сполучних синтетичних смол, явно поступається. Не всякі меблі з ДСП витримають кілька збірок-розбірок.
По-третє, зовнішній вигляд – ліжка з натурального дерева покриті лаком мають оригінальну текстуру, що переливається на світлі. ДСП же – це лише імітація деревини, хоча іноді досить вдала :)
Четверта перевага – це довговічність деревини. Ліжка та інші меблі з натуральної деревини в нормальних умовах прослужать Вам десятки років. Масив дерева переживе і вплив вологи, згодом «віддавши» зайву вологість, а ось для ДСП такий вплив може бути фатальним.
Сподіваюся, ми Вас переконали у перевазі ліжок із масиву натуральної деревини. Тепер залишилося питання, чому купувати саме наші ліжка?
Тому що ми виготовляємо ліжка з масиву натуральної деревини, екологічно чистої, що виростала на Черкащині.
Тому що ми є виробником і замовивши ліжка з масиву у нас на сайті, Ви можете бути впевнені, що Ви не переплачуєте!
Ми займаємося виготовленням дерев’яних ліжок понад 5 років, а отже, ми маємо чималий досвід.
З нами Ви зможете отримати те, що Вам потрібно – ми можемо внести зміни до стандартних конструкцій, враховуючи Ваші побажання!
Купити ліжка з масиву натурального дерева у Черкасах та Черкаській області Ви можете попередньо «помацавши» їх на виставковому майданчику за адресою: Черкаси, вул.В’ячеслава Чорновола, 112/3 Магазин «Меблі». Україною ми можемо відправити однією з компаній-перевізників: Нова Пошта, Інтайм, Делівері.
Отже, вибір за Вами!