Догляд за меблями

Основні правила експлуатації виробів із масиву дерева

 

1. Наші вироби, як і будь-які інші вироби з масиву дерева, призначені для експлуатації всередині приміщень, з температурним режимом 15-35 ‘C. Вологість у приміщенні має бути в межах 40%-60%. Взимку іноді вологість опускається до 15-30% і це може призвести до утворення невеликих тріщин, з якими з підвищенням вологи потім зникають. Щоб уникнути цього, рекомендуємо використовувати у приміщенні зволожувач повітря.

2. Розташування меблів, ліжка з масиву дерева ближче одного метра від опалювальних приладів та інших джерел тепла викликає прискорене старіння лакофарбового покриття та деформацію дошки. У деяких випадках можливе розтріскування дошки. НЕ ставте вироби біля батареї!

3. Уникайте прямого потрапляння сонячних променів, це може призвести до поступового «вигоряння» ділянки, куди потрапляє пряме сонячне світло.

4. Для чищення та догляду не використовуйте абразивні засоби, а також засоби, що мають у своєму складі спирт та інші розчинники.

5. Кращий спосіб підтримувати лаковані меблі, у нашому випадку ліжка з масиву дерева, у відмінному стані – регулярно протирати її спеціальною речовиною, що чистить, на основі бджолиного воску. Цей засіб має водовідштовхуючий і антистатичний ефект, надає блиск меблів, а також згладжує дрібні дефекти.

6. Слід оберігати поверхні меблів та її конструктивні елементи від механічних пошкоджень, які можуть бути спричинені впливом твердих предметів, абразивних порошків, а також надмірними фізичними навантаженнями.

7. Поверхню виробу слід оберігати від попадання рідин, що особливо розчиняють лакофарбові плівки (ацетон, бензин, спирт та ін.). Рідина, що випадково потрапила на поверхню меблів, слід тут же витерти сухою тканиною.